Waar zoekt u informatie over?
Volg & Deel
Volg & Deel
Home  /  Thema's  /  TANDEM  /  TANDEM  /  De casemanagers

Agenda

Nieuws

De casemanagers

De casemanagers van TANDEM kunnen via verwijzing van de huisarts ingezet worden voor diagnostiek, coördinatie en begeleiding. De casemanager stelt een behandelplan op en stemt dit af met de huisarts. De casemanager zorg voor coördinatie en uitvoering van het plan. De huisarts blijft hoofdbehandelaar van de patiënt. Meer informatie over de casemanager vindt u in de folder de casemanager.

Het team van casemanagers bestaat op dit moment uit onderstaande personen:

Team 1 / 06-10010015


 

Corinne Agterof
06-29017817
corinne.agterof@tandemmh.nl
Gouda, Reeuwijk, Waarder, Driebruggen
ma/di/do


           

           

Greetje Willemse
06-46073791
greetje.willemse@tandemmh.nl
Krimpenerwaard
di/wo/vr
     
                       

 
                                               
André Kuijvenhoven
06-35117294
andre.kuijvenhoven@tandemmh.nl
Krimpenerwaard 
ma/di/wo/do, oneven wkn vr                               

 


Annemarie Eijkelboom
06-13321039
annemarie.eijkelboom@tandemmh.nl
Gouda, Schoonhoven
ma/di/wo/do/even wkn vr           



Karin van den Berg
06-22164467
karin.van.den.berg@tandemmh.nl
Gouda
di, wo, do ocht

           


          

Daniëlle Koster
06-40189576
danielle.koster@tandemmh.nl
Gouda, (Krimpenerwaard)
di/wo/vr


                               

 



Karin de Boer
06-83811881
karin.de.boer@tandemmh.nl
Krimpenerwaard 
ma/di/vr (9.30-13.30 uur)

 

 

Petra Vane
06-10922853
petra.vane@tandemmh.nl
Gouda, Bodegraven, Nieuwerbrug
ma/di/do/vr

 

           

 

Team 2 / 06-20015315

 

Lidia van Nieuwenhuijzen
06-52357269
lidia.nieuwenhuijzen@tandemmh.nl
Waddinxveen, Boskoop
ma/di/do 

           

Diana van Reeuwijk
06-20606437
diana.van.reeuwijk@tandemmh.nl  
Zuidplas, Bodegraven
di/wo/vr            

Marieke van Tol
06-12614754
marieke.van.tol@tandemmh.nl
Boskoop
ma/di/do

 

Petra Vane
06-10922853
petra.vane@tandemmh.nl
Gouda, Bodegraven, Nieuwerbrug
ma/di/do/vr

 

             

Kri-Janda van der Loo
06-40126097
kri-janda.van.der.loo@tandemmh.nl
Zuidplas
ma/di/do

           

 

Carla Slootweg
06-20634882
carla.slootweg@tandemmh.nl
Waddinxveen
Oneven wkn: ma/di/wo
Even wkn: vr                          

 

   
Deel