Waar zoekt u informatie over?
Volg & Deel
Volg & Deel
Home  /  Thema's  /  TANDEM  /  TANDEM  /  De casemanagers

Agenda

Nieuws

De casemanagers

De casemanagers van TANDEM kunnen via verwijzing van de huisarts ingezet worden voor diagnostiek, coördinatie en begeleiding. De casemanager stelt een behandelplan op en stemt dit af met de huisarts. De casemanager zorg voor coördinatie en uitvoering van het plan. De huisarts blijft hoofdbehandelaar van de patiënt. Meer informatie over de casemanager vindt u in de folder de casemanager.

Het team van casemanagers bestaat op dit moment uit onderstaande personen:

Team 1 / 06-10010015 / Driebruggen, Gouda, Reeuwijk, Waarder


 

Corinne Agterof
06-29017817
corinne.agterof@tandemmh.nl
Gouda, Reeuwijk, Waarder, Driebruggen
di/do/vr


           

Karin van den Berg
06-22164467
karin.van.den.berg@tandemmh.nl
Gouda
di/wo/do 
              

Annemarie Eijkelboom
06-13321039
annemarie.eijkelboom@tandemmh.nl
Gouda
ma/di/wo/do/even wkn vr              

 

          


      



 

 

 

Team 2 / 06-20015315 / Bodegraven, Nieuwerbrug, Boskoop, Waddinxveen

 

Lidia van Nieuwenhuijzen
06-52357269
lidia.nieuwenhuijzen@tandemmh.nl
Waddinxveen, Boskoop
ma/di/do 

   

Petra Vane
06-10922853
petra.vane@tandemmh.nl
Bodegraven, Nieuwerbrug
di/do/vr        

Yvonne Veerman
yvonne.veerman@tandemmh.nl 
Boskoop, Waddinxveen
di/do/vr 

 

   

Team 3 / 06-10033445 / Krimpenerwaard

   

Greetje Willemse
06-46073791
greetje.willemse@tandemmh.nl
di/wo/vr

Daniëlle Koster
06-40189576
danielle.koster@tandemmh.nl
di/wo/vr

 

 

       


 

Ilse de Gelder-Kooij
06-35117026
ilse.degelder@tandemmh.nl
ma/di/do

 



Dirk Hoppenbrouwer, a.i.
06-10031846
dirk.hoppenbrouwer@zorgpartners.nl
wo/do/vr

   

 

Team 4 / 06-40014008 / Zuidplas

             

Kri-Janda van der Loo
06-40126097
kri-janda.van.der.loo@tandemmh.nl
ma/di/do


Trudy Slinger
06-49879332
trudy.slinger@tandemmh.nl 
ma/di/wo/vr  

           

Diana van Reeuwijk
06-20606437
diana.van.reeuwijk@tandemmh.nl  
di/wo/vr

     

 

Deel